Anasayfa | Ürünler | İletişim


Elektroser Şirketler Grubu, 1981 yılından bu yana ofis otomasyonu sektörüne, ihtiyaca göre ekonomik ve kaliteli çözümler sunarak hizmet vermektedir. Ofis otomasyonuna dair Elektroser ’in sunduğu temel ürün Rex-Rotary markasıdır ve Elektroser bu markanın 1991 yılından bu yana Türkiye Distribütörlüğünü yürütmektedir. Bunun yanında Elektroser, yine ofis otomasyon alanında Epson ve Sharp gibi farklı markalarla da çalışmaktadır.

Elektroser ofis otomasyonundan gelen bu deneyim ve yaygınlığını, organizasyon yapısındaki tecrübe ile birlikte endüstriyel alanlara da taşımaktadır. Bu nedenle profesyonel dijital baskı-matbaa çözümlerine ek olarak, 2017 senesi içerisinde Dainippon Screen, Bel yazılım ve Handway markalarının Türkiye Temsilciliklerini bünyesine kattı. Bu şekilde Dainippon Screen ile ticari ve etiket bobin dijital baskı makineleri, Bel ile ambalaj, etiket ve ticari matbaacılık için üretim yönetimi ve maliyet tahmini ile CRM ve iş zekası üzerine MIS yazılım ürünleri ve Handway ile tek geçişte çok yüksek kapasitede oluklu mukavva dijital baskı makine ürünlerin, pazarlarına sunmaya başladı.

Satış öncesinde ve sonrasında sunduğu doğaya ve insan sağlığına duyarlı ürünler ve kaliteli hizmetle koşulsuz tüketici mutluluğu hedefleyen ISO 9001:2015 ve ISO 14001:2015 belgelerine sahip Elektroser Şirketler Grubu 500 kişiyi aşkın uzman kadrosu ile Türkiye çapında 15 farklı Bölge Müdürlükleri ve bir çok bayilikleri ile satış öncesi ve sonrası servis hizmeti vermektedir.


Elektroser Şirketler Grubu © 2021 Masaüstü Görünüm