Eclipse LF350s

Eclipse LF350s

Eclipse LF350s

15.02.2021
Eclipse LF350s

Bobin etiket kesiminde, bıçak kalıplarına artık ihtiyaç duymayacaksınız!
Üretimi İngiltere’de gerçekleştirilen Eclipse LF350s, size özgürlük sunuyor!

Anlık ihtiyaçlarınızda bile, yüksek kalitede, firesiz ve hızlı bir çözümünüz var.

Eclipse LF350s dakikada 10.2 metre hızı sayesinde, etiket sonlandırma sistemleri arasında yüksek bir verimlilik sunar.

İşten işe geçişlerde hem zamandan hem de fire ve bıçak maliyetinden tasarruf edeceksiniz.

Eclipse ile PE, PP, kuşe, metalize tüm malzemelerinizi, ister laminasyonlu isterse laminasyonsuz olarak sonlandırabilirsiniz.

Kısa tirajlarda yaşadığınız kayıpların önünü keserken, yarım kesim, tam kesim, perfore kesim gibi seçenekleri ile işlerinizde katma değer sunabileceksiniz.

OPOS barkod özelliği sayesinde hem kısa tirajlarınız da dahil işten işe otomatik geçecek hem de uzun tirajlarınızda insan kaynağınızı daha verimli değerlendirebileceksiniz.

Eclipse LF350s, 1 gram adımla artırılabilen yüksek hassasiyetteki kaliteli kesim üretiminin yanında dayanıklı endüstriyel yapısı sayesinde, sadece bıçak uçlarının değişimi ile uzun yıllar kullanabileceksiniz.

Taşıyıcılı ve kendinden yapışkanlı laminasyon filmleri kullanabilmesi sayesinde laminasyon için ek bir işleme gerek olmayacak. Kesim sonrası dilimleme ve yan kesim ile sonlandırılmış etiketleriniz sevkiyata hazır halde olacak.

Büyük ebat etiketleriniz için, 800mm’ye kadar uzunlukta etiket kesimi yapabilmesi sayesinde yüksek bedelli makine yatırımlarından ve yüksek bıçak maliyetlerinden kurtulacaksınız.