Hakkımızda

Hakkımızda

Elektroser Şirketler Grubu, 1981 yılından bu yana ofis otomasyonu sektörüne, ihtiyaca göre ekonomik ve kaliteli çözümler sunarak hizmet vermektedir. Ofis otomasyonuna dair Elektroser ’in sunduğu temel ürün Rex-Rotary markasıdır ve Elektroser bu markanın 1991 yılından bu yana Türkiye Distribütörlüğünü yürütmektedir. Bunun yanında Elektroser, yine ofis otomasyon alanında Sharp gibi markalarla da çalışmaktadır.

Elektroser ofis otomasyonundan gelen bu deneyim ve yaygınlığını, organizasyon yapısındaki tecrübe ile birlikte endüstriyel alanlara da taşımaktadır. Bu nedenle profesyonel dijital baskı-matbaa çözümlerine ek olarak, 2017 senesi içerisinde Dainippon Screen, Bel yazılım ve Handway markalarının Türkiye Temsilciliklerini bünyesine kattı. Endüstriyel alandaki profesyonel çözümlerin inkjet(mürekkep püskürtme) sistemlere dayandığını inanan Elektroser, ilgili alanlara büyük yatırımlar yaparak satışını gerçekleştirdiği ürünlerin servisini de kendisi gerçekleştirmektedir. Dainippon Screen ile ticari ve etiket bobin inkjet dijital baskı makinelerini; Bel ile ambalaj, etiket ve ticari matbaacılık için üretim yönetimi ve maliyet tahmini ile CRM ve iş zekası üzerine MIS yazılım ürünlerini; Rotocontrol ile etiket sonlandırma sistemleri ürünlerini ve Handway ile tek geçişte çok yüksek kapasitede oluklu mukavva inkjet dijital baskı makine ürünlerini, 2021 başında da Eclipse firması ile etiket dijital plotter sonlandırma sistemleri ürünleri, pazarlarına sunmaya başladı.

Satış öncesinde ve sonrasında sunduğu doğaya ve insan sağlığına duyarlı ürünler ve kaliteli hizmetle koşulsuz tüketici mutluluğu hedefleyen ISO 9001:2015 ve ISO 14001:2015 belgelerine sahip Elektroser Şirketler Grubu 500 kişiyi aşkın uzman kadrosu ile Türkiye çapında 15 farklı Bölge Müdürlükleri ve bir çok bayilikleri ile satış öncesi ve sonrası servis hizmeti vermektedir.